аналіз контрольного переказу 5 клас
аналіз контрольного переказу 5 клас
Аналіз контрольного переказу. Мета: підбити підсумки контрольного переказу, відзначити позитивне у виконанні письмових робіт, проаналізувати допущені учнями типові помилки й недоліки учнівських творчих робіт; спрямувати учнів на індивідуальне опрацювання допущених помилок. Хід уроку. І. Повідомлення мети і завдань уроку.
Тема. Урок розвитку комунікативних умінь №11. Аналіз контрольного переказу. Помилки в змісті й побудові висловлювання (практично). Читання мовчки текстів різних стилів. Мета: □ навчальна: вчити учнів аналізувати власні помилки; зробити роботу над помилками, допущеними в контрольному переказі; розвивати навички грамотного письма; □ розвивальна: розвивати навички читання мовчки текстів різних стилів; логічне мислення, творчу уяву; мовленнєві …
Мета: - навчальна: вчити учнів аналізувати власні помилки; зробити роботу над помилками, допущеними в контрольному переказі; розвивати навички грамотного письма; - розвивальна: розвивати навички читання мовчки текстів різних стилів; логічне мислення, творчу уяву; мовленнєві навички; - виховна, виховувати інтерес до традицій українського народу. Внутрішньопредметні зв'язки.
Календарно-тематичне планування української мови, завдання школяру 5 класу, курси учителю української мови 5 класу Гіпермаркет знань, Українська мова, Українська мова 5 клас Онлайн бібліотека з підручниками і книгами, плани-конспекти уроків з української мови 5 класу, книги та підручники згідно каленадарного плануванння української мови 5 класу.
Уроки №19. Тема. Контрольний докладний письмовий переказ тексту розповідного характеру з елементами опису тварин, що містить синоніми та антоніми (за колективно складеним планом). Мета: перевірити, як учні вміють передавати зміст почутого, добирати відповідні мовні засоби, визначати стиль і тип мовлення тексту, складати простий план; удосконалювати навички самостійної роботи; розвивати, увагу, пам'ять, логічне мислення; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати любов до всього живого. Тип у р о к і в: уроки перевірки та обліку здобутих знань, умінь і навичок. Перебіг уроків. Ознайом.
Тема урока: Анализ контрольного диктанта (5класс). Цель урока: повторив правила, учить обучающихся работе над типичными и индивидуальными ошибками; закрепить написание сложных слов в творческом задании; обратить внимание на различные явления природы. Оборудование: таблица работы над ошибками (на доске). Тип урока: урок коррекции. Ход урока. Опрос по домашнему заданию. Актуализация опорных знаний.
УРОК № 74 Тема. Розвиток зв’язного мовлення. Аналіз контрольного переказу. - План-конспект уроку (розробка уроків) - Літературне місто - Онлайн-бібліотека української літератури. Освітній онлайн-ресурс. - Мета: виробляти в учнів уміння об’єктивно оцінювати свою роботу, аналізувати і виправляти власні помилки; розвивати логічне мислення; виховувати.
" Анализ контрольного диктанта в 5 классе". Скачать материал. библиотека материалов. Добавить в избранное. Анализ контрольной работы по русскому языку. Вид работы: диктант в 5 «а» классе. Цели проведения контрольного диктанта: определить степень устойчивости знаний учащихся; выяснить причины потери знаний за летний период; наметить меры по устранению выявленных пробелов в процессе повторения материала. Анализ контрольных работ позволил установить динамику формирования конечных результатов, вскрыть недостатки, установить их причины. Результаты таковы: Кол-во учащихся по списку: .
Аналіз контрольного переказу. Опубліковано: Olga Gubskay Ср, 2015-11-25 15:14. 0. Мета: підбити підсумки контрольного переказу, відзначити позитивне у виконанні письмових робіт. Автор: невідомий. osvita.docx - 24.71 KB. Предмети: Українська мова. Класи: 5 клас.
Контрольний письмовий докладний переказ тексту розповідного характеру, що включає опис предмета Мета: на основі здобутих текстологічних знань формувати в учнів такі текстотворчі уміння, як уміння визначати тему та головну думку тексту, колективно складати його плану, самостійно добирати адекватні змісту виражальні засоби мови, реалізувати задум (відтворювати прослуханий текст) з урахуванням поєднання різних типів мовлення; уточнювати й збагачувати словниковий запас учнів; розвивати логічне й образне. мислення, пам’ять, відчуття cлова. Обладнання: текст дял переказу. Хід уроку. І. Повідомлення .
Аналіз письмового переказу. Урок 99. Ознайомлення з найбільш уживаними вставними словами та сполученнями слів (практично). 5 клас Кросворд "Обставина" Тренувальні вправи Контрольна робота Розглянь ментальну карту "Однорідні члени речення", з'ясуй, що вже тобі відомо про однорідні члени речення і яка інформація є новою. Склади пазл. Виконай завдання Письмовий твір-роздум Речення з однорідними членами. Частина 2. Відеоурок з української мови 5 клас Завдання до уроку 90. Кома між однорідними членами речення Узагальнювальне слово в реченні з однорідними членами. Практичний блок 7.92 Практичний блок 1 7.94. Практичний блок Узагальнювальне слово при однорідних членах речення.
Контрольний переказ тексту (підготовча робота). Мета: удосконалити мовленнєво-мисленнєві вміння усвідомлювати тему й основну думку, логіку викладу, тип і стиль мовлення, послідовність викладу матеріалу, вміння ділити текст на смислові . III.мотивація навчальної діяльності. IV.ознайомлення з темою, метою і завданням уроку. V.Робота над текстом контрольного переказу. 1.Читання тексту вчителем, під час якого п’ятикласники сприймають висловлювання загалом, визначають тему, основну думку. Одного разу Павлик бачив, як Рудий зустрічав свою маму на трамвайній зупинці.
Урок контрольного твору, творчої роботи. 1. Повідомлення теми, мети уроку, мотивація навчальної діяльності. 1.1. Вступне слово вчителя. Урок аналізу контрольного твору, творчої роботи. 1. Повідомлення теми, мети уроку, мотивація навчальної діяльності. 1.2. Вступна бесіда. 9-11 класи. -Підготовка до сприймання твору. -Читання твору.
Контрольний переказ художнього тексту розповідного характеру з елементами роздуму 65. 3. Урок № 89. Контрольний переказ художнього тексту розповідного характеру з елементами роздуму 67. Урок № 90. Тренувальні вправи з теми «Групи слів за значенням». Робота з теоретичним матеріалом задля зіставлення нових знань із базовими (аналіз таблиць, спроектованих на екран мультимедійної дошки). В українській літературній вимові голосні під наголосом вимовля-ємо завжди чітко: зелень, щебече, пити. В інших випадках їх сплутують
Одним із видів контролю на уроках української мови та літератури є письмові твори і перекази. При їх перевірці вчителі-філологи теж послуговуються критеріями оцінювання, передбаченими МОНУ. Так, у письмовій роботі ми позначаємо скісною рискою ( ⁄ ) орфографічні помилки, тобто допущені при написанні слова; «галочкою» ( Ѵ ) - пунктуаційні (розділові знаки). Крім того, зазначаємо лексичні («л» ), граматичні («г»), стилістичні ( «с» ) (про види помилок читайте в рубриці "Види помилок" на головній сторінці).
Кількість контрольних творів з української та зарубіжної літератури визначається за класами: 5-8 класи - один контрольний твір на семестр (у першому семестрі п’ятого класу учні творів не пишуть); 9-11 класи - два контрольні твори на семестр (один класний і один домашній); у профільних класах - два контрольних твори на семестр. Аналіз контрольних робіт. Аналіз контрольних письмових творів і переказів, а також контрольних диктантів виконують у робочому зошиті. Кількість і призначення учнівських зошитів Для виконання основних видів класних і домашніх письмових робіт з української мови учні повинн.
Контрольні перекази, як правило, проводяться так: після невеличкої вступної бесіди читається текст переказу; пояснюються і виписуються на дошці нові і маловідомі слова; проводиться робота над планом; повторне читання тексту в цілому; написання учнями переказу. Отже, переказ як вид письмової роботи — надійний засіб розвитку логічного мислення, піднесення грамотності учнів і необхідний етап, який повинні діти пройти, перш ніж приступити до написання власне творчої роботи.
Переказ № 24 Родовід Марії Заньковецької 103. 8 клас. Переказ № 1 Рід Анта 106. Переказ № 2 «Подоріжжя од Полтави до Гадячого» 107. Переказ № 4 Гора 109. Переказ № 4 Конституція Пилипа Орлика 111. Переказ № 5 Прогулянка в саду 112. Переказ № 6 Замок і голландська система фортифікацій 114. Переказ № 7 Курочка ряба і лисиця 116.
Дослідницька робота над текстом контрольного докладного переказу. Завдання групам на картках. І група. Дослідження –встановлення відповідності. Творити скоромного. Їсти добрі діла. Носити на ластівок. Дослідження –аналіз. Віднайти порівняння,які автор використав у творі. V.Підсумок уроку. Завдання для класу: ( один учень працює на розгорнутій стороні дошки ). Тестові завдання. 1.Що вирішив робити Сашко? а)добрі діла. б)повикидати ластівок з кубла. в)потопити кошенят.
5 клас. І семестр (за підручником У74 О. В. Заболотного, В. В. Заболотного) / Л. П. Марецька, К. Ю. Голобородько, Т. Г. Окуневич, М. В. Чаловська / за ред. Є. П. Голобородько. — Х. : Вид. група «Основа», 2013. — 126, [2] с. — (Серія «Мій конспект»). ISBN 978-617-00-1869-4. У посібнику репрезентовано всі уроки української мови для І семес-тру 5 класу за новою програмою 11-річної школи (за підручником О. В. За-болотного, В. В. Заболотного; К.: Генеза, 2013). Розвиток зв’язного мовлення № 11. Аналіз контрольного переказу. Помилки в змісті й побудові висловлювання (практично) . 89. Урок № 43. Діалог. Тире при діалозі. Удосконалення вмінь складати діалоги .
5 клас. Посібник містить тестові тематичні завдання (у двох варіантах) та тексти контрольних диктантів, контрольних переказів, аудіювання, читання мовчки для перевірки рівня знань учнів з української мови у 5 класі. Завдання складено відповідно до чинної програми з української мови для. 5 класу. Для вчителів української мови. 2014 рік. ПЕРЕДМОВА. Посібник призначений для контролю навчальних досягнень учнів 5 класу з української мови. Завдання до тематичних робіт розроблено відповідно до нової програми Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України для загальноосвітніх навчальних закладі.
+Урок контрольного переказу. + 1. Повідомлення теми, мети уроку, мотивація навчальної діяльності. + 1.1. Вступне слово вчителя про особливості написання контрольного переказу. + 2. Операційно-діяльнисний етап. + 2.1. Читання тексту переказу вчителем. + 2.2. Запис на дошці незрозумілих слів та пояснення їх. + 2.3. Самостійне складання плану. + 2.4. Повторне читання тексту переказу. + 2.5. Написання переказу в чорновому варіанті та редагування його. + 3. Контрольно-корекційний етап. + 3.1. Переписування контрольного переказу начисто. + 3.2. Самостійна перевірка написаної роботи. +Урок аналізу ко.
Коментарі
Дописати коментар