література доби відродження контрольна робота
література доби відродження контрольна робота
Контрольна робота із зарубіжної літератури з теми “Література доби Відродження”. Автор: вчитель зарубіжної літератури Анхім Зоя Володимирівна. Контрольна робота розроблена відповідно до чинної програми із зарубіжної літератури для 8 класу у трьох варіантах із зазначеними критеріями оцінювання. Тема. Контрольна робота. Література доби Відродження. Мета. Узагальнити і перевірити рівень досягнень учнів з теми; розвивати вміння логічно мислити, застосовувати набуті знання на практиці. Тип уроку: урок контролю. Обладнання: роздруковані варіанти завдань. Хід уроку. І. Оголошення теми. ІІ. Виконання .
«Злет людського духу в літературі доби Відродження». (Ф. Петрарка, Дж. Боккаччо, М. Сервантес). Мета: перевірити рівень засвоєння учнями знань із теми, уміння орієнтуватися у вивченому. матеріалі; сприяти розвиткові логічного мислення, пам’яті, навичок самостійної роботи. Хід уроку. I. Оголошення теми та мети уроку.
Література доби Відродження (8 клас. Зарубіжна література) + Сертифікат (Розмір: 368.0 KB, Завантажень: 543). Навчальний заклад: Кошаринецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів. Контрольна робота. Література доби Відродження. Завантажити: Контрольна робота. Література доби Відродження (8 клас. Зарубіжна література) + Сертифікат (Розмір: 368.0 KB, Завантажень: 543). Теґи. 8 клас.
Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали. Контрольна робота «Із літератури доби Відродження. Ф.Петрарка. Дж.Боккаччо». 8 клас. Опубліковано: Allatanas Чт, 2015-02-26 03:06. Матеріали до уроків. Контрольні роботи.
Контрольну роботу можна проводити й у формі тестування. Орієнтовні тестові завдання наведено нижче. Завдання для контрольної роботи. Початковий рівень. 1. У перекладі з французької слово «Ренесанс» означає . 4. Назвіть представників доби Відродження у галузі науки, літератури, мистецтва. 5. Якою уявляли гуманісти людину доби Відродження? 6. Що таке сонет? 7. Розкрийте поняття «вічний образ».
Які риси людини доби Відродження відбилися в цьому образі? 4. Назвіть провідні філософсько-моральні мотиви трагедії «Гамлет». V. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ. Підготувати повідомлення про життя та творчість Й. В. Ґете. Контрольна робота Література Середньовіччя та Доби Відродження. Творчість Данте, В. Шекспіра, зарубіжна література. Повернутися на сторінку Зарубіжна література.
Контрольна робота №4 . Література доби Відродження. Варіант 1. 1.Укажи, яке мистецтво вважали взірцевим митці доби Відродження. А. мистецтво Давнього Єгипту; Б. мистецтво Близького Сходу, В. античне мистецтво, Г. мистецтво Давнього Китаю. 2. Укажи ім’я жінки, якій Ф. Петрарка присвятив сонети. А. Беатріче, Б. Б'янка, В. Агнеса, Г. Лаура. 3. Укажи головну тему сонетів Ф.Петрарки. А. філософські роздуми про сенс життя, Б. тема кохання, В. тема призначення людей, Г. тема долі рідної країни. 4. Укажи назву міста, де відбуваються основні події твору «Ромео і Джульєтта». А. Верона, Б. Рим, В. Л.
Контрольна робота «Відродження у літературі» Відродження 1. Кого вважають останнім поетом Середньовіччя і першим поетом Відродження? . Опубликовано 10 месяцев назад по предмету Литература от testron1142006. Доброго дня, шановні восьмикласники, ви прочитали прекрасні твори доби Відродження, пропоную перевірити ваші знання. 06.04. Тема уроку. Контрольна робота «Відродження у літературі». Відродження. 1. Кого вважають останнім поетом Середньовіччя і першим поетом Відродження?
План-конспект уроку, мета якого - розкриття особливостей епохи Відродження та її значення для європейської та світової літератури, ознайомлення з видатними представниками цієї доби, підготовка учнів до сприйняття творів представників цієї епохи; розвиток навичок дослідницької діяльності, уміння готувати повідомлення і виступати з ними, робити мистецтвознавчий та літературознавчий коментар; розвиток уваги і уміння слухати; виховання інтересу до культури епохи Відродження, гуманізму.
Самостійна робота №1 Література періоду розкладу общинно-родового устрою і зародження феодальних відносин Завдання 1.Проаналізувати твори (визначити: тему, ідею, жанр, конфлікт, проблематику, особливості будови, образної системи) за варіантами: І.в. „Бій Кухуліна з Фердіадом”. ІІ.в. „Сага про Вольсунгів”. Контрольна робота. Ведення «Щоденника читача». Володіння термінологічним апаратом («Словник літературознавчих термінів»).
С.р. 8 кл. "Література доби Відродження". К.р. 8 кл. "Середньовічна поезія". Контрольна робота у 8 класі. Ренесанс. Творчість Фр.
Поетична сторінка Ол. Творчі роботи учнів. Робота в МАН як інди. Науково-дослідницька. Науково-дослідницька. Сценарії позакласних заходів. Класному керівнику. Для батьків. Учням.
Словникова робота Відродження широкий ідеологічний і культурний рух, що виник у країнах Західної Європи у процесі їх переходу від епохи Середніх віків до Нового часу (2 пол. XV ст. ( в Італії - з XIV) до серединиXVII ст.) Гуманізм світське вільнодумство епохи Відродження, що протистояло духовному пануванню церкви в суспільстві. У широкому розумінні – визнання цінності людини як особистості, її права на вільний розвиток і реалізацію своїх можливостей. Асоціативний ланцюжок Відродження ранок пробудження природи від сну весна березневий струмок. Слайд 4. Урок № 59 Тема. Контрольна робота по темі “ Злет людського духу в літературі доби Відродження ” (Ф. Пеирарка. Дж. Боккаччо.
Якою мовою користувалися літератори епохи Відродження? Протягом значної частини XV. Робота над перекладами “Слова… ” захоплювала багатьох видатних письменників, художників: В. Жуковського, М. Гербеля, А. Майкова, С.; Шамбінаго, Янку Купала. Першими перекладачами “Слова… ” на українську мову були М. Шашкевич та І. Вагилевич. Точно відтворює зміст і легко читається “Слово… ” у перекладі М. Максимовича. […]. Відповідь на контрольне питання До теми “Давня українська література” Виникнення вертепної драми. Ви зараз читаєте: Відповідь на контрольне питання До теми “Література доби Відродження”.
1 Katy (10.04.2012 16:39) [Матеріал]. «Злет людського духу в літературі доби Відродження. Творчість Петрарки, Боккаччо, Сервантеса». 0. 2 Влада (18.04.2012 16:06) [Матеріал]. Привет. Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ].
Контрольна робота. Курс лекцій. Курсова робота. Відродження – це час первісного накопичення капіталу, ліквідації феодальної анархії, виникнення великих централізованих держав, формування націй та національних культур, бурхливого розвитку наук та виробничих сил. Видатні люди цієї доби називали себе гуманістами, підкреслюючи тим самим суто світський характер своєї діяльності, спрямований на боротьбу за земне щастя людини. Стан дослідження проблеми. Традиційно дослідження літератури доби Відродження широко представлені у працях вітчизняних і зарубіжних вчених.
Мета: перевірити рівень засвоєння учнями матеріалу за темою «Злет людського духу в літературі доби Відродження»; розвивати логічне мислення, уміння логічно й послідовно висловлювати свої думки; прищеплювати школярам інтерес до світової літератури. Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.
Контрольна робота 1. Священні книги людства як пам’ятки культури і джерело літератури. Завдання 1–2 мають по чотири варіанти відповідей, серед яких лише ОДИН ПРАВИЛЬНИЙ. Самостійна робота 4. «Золота доба» римської літератури. Вергілій «Енеїда». Горацій «До Мельпомени». Б Східного Відродження Г Просвітництва. У завданні 4 до кожного рядка, позначеного ЦИФРОЮ, доберіть відповідник, позначений БУКВОЮ. 4. Установіть відповідність між письменником і фактом його біографії.
Історія зарубіжної літератури середніх віків та відродження. Методичні рекомендації до курсу. Черкаси – 2014. Модульна контрольна робота з предмету проводиться у формі письмової роботи після вивчення відповідного навчального модуля. Вона включає три завдання теоретичного та практичного характеру. Перше завдання контрольної роботи розраховане на перевірку теоретичних знань і полягає у відтворенні інформації щодо специфіки розвитку тієї чи іншої національної літератури. Завдання оцінюється в 1 бал. Друге та третє завдання орієнтовані як на перевірку теоретичних знань студентів, так і на ступінь володіння практичними навичками аналізу художнього твору.
Коментарі
Дописати коментар